Перекидний календар 2025 на пружині «Церковні свята року»

Перекидний календар на 2025 рік на пружині «Церковні свята року» – це ідеальне поєднання функціональності та церковної естетики. Надрукований на цупкому папері, календар забезпечує довговічність і зручність у використанні протягом усього року.

Кожен з 12-ти місяців прикрашений іконою відповідного свята. У місяцеслові позначені дні пам’яті основних свят та святих дня, а також кольорові значки трапез та особливих поминальних днів, що полегшує орієнтацію у церковному житті. Особливу увагу у підборі святих дня приділено Божим угодникам особливо шанованим в Українській Православній Церкві.

На першому форзаці календаря розміщено коротку статтю про річне богослужбове коло Православної Церкви, яка допоможе краще розуміти важливість і зміст кожного свята. На останньому форзаці знаходиться ікона «Покров Пресвятої Богородиці над трьома лаврами України», яка є символом особливої духовної опіки Божої Матері над нашою країною.

Перекидний календар 2025 на пружині «Церковні свята року» – це чудовий подарунок для рідних і друзів, який допоможе не лише планувати щоденні справи, але й заглиблюватися у духовне життя та традиції Української Православної Церкви протягом усього року.

Мова Українська
Рік видання 2024