Великий покаянний канон із житієм прп. Марії Єгипетської

Великий канон (грец. μέγας κανών) - православний гімнографічний твір, написаний святителем Андрієм Критським. Текст канону міститься в Тріоді пісній і складається з 250 тропарів (строф), його вважають найдовшим каноном з тих, що існують.

Великий канон читається тільки під час Великого посту:
➡️На Великому повечір'ї понеділка, вівторка, середи і четверга першої седмиці Великого посту він співається і читається по частинах.
➡️На утрені четверга п'ятої седмиці Великого посту в повному складі. Богослужіння утрені четверга п'ятої седмиці Великого посту отримало в народі назву Марієве стояння через читання за цією службою житія преподобної Марії Єгипетської, яке розділяється співом Великого канону, до кінця кожної пісні якого додаються тропарі відповідної пісні канону преподобної Марії (ці тропарі додаються до Покаянного канону також у середу і четвер першої седмиці Великого посту).

Це видання підготовлено для урочистого читання Великого канону на середині храму за богослужінням. Використано великий шрифт, а також різні види розмітки для швидкого і зручного орієнтування в тексті.

В останній частині книги вміщено житіє прп. Марії Єгипетської трьома мовами: церковнослов'янською, українською та російською.

При створенні книги використано якісні матеріали, а також розроблено унікальний дизайн обкладинки та внутрішнього оформлення.

Мова Українська, Церковнословʼянська, Російська