Історія та богослов'я Католицької Церкви, проф. В.В. Бурега

Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
додати товар до списку очікувань

Пропонований до уваги читачів навчальний посібник створено на основі лекцій, які професор В. В. Бурега читає в Київській Духовній академії і семінарії. Посібник містить нарис історії Католицької Церкви, відомості про її віровчення та сучасний стан. особливу увагу надано тим питанням католицького богослов'я, які є предметом полеміки між православ'ям і католицизмом. Також у книзі подано короткі відомості про історію та сучасний стан Римо-Католицької та Греко-Католицької Церкви в Україні.
Посібник призначений для студентів духовних навчальних закладів. Книга також буде корисною усім, хто цікавиться історією та віровченням Католицької Церкви.

Мова Українська
Дякую за працю