Українська Православна Церква: віхи історії

uoc
195,00
грн.
Книга являє собою короткий нарис історії Православної Церкви на території України. Вона охоплює події від початків християнства на Русі до сьогодення. Події церковної історії зображені на тлі суспільно-політичного та культурного життя як у середині країни, так і на міжнародній арені у відповідні епохи. Це дозволяє краще зрозуміти звивистий шлях, який пройшла Українська Православна Церква за свою більш ніж 1000-літню історію.

Видання оздоблено численними ілюстраціями і розраховане на широке коло читачів. Спеціально для цієї книги були підготовані карти Київської Митрополії в різні періоди її існування.

Видання здійснено з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та за сприяння Керуючого справами Української Православної Церкви заслуженого професора митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, який також є головою редакційної колегії книги.

Членами редакційної колегії книги стали: ректор Київської духовної академії і семінарії професор єпископ Білогородський Сильвестр, проректор з науково-богословської роботи професор Володимир Вікторович Бурега, вчений секретар доцент протоієрей Василій Яковчук та викладач ієромонах Митрофан (Божко).

Видання рекомендовано до друку Вченою радою Київської духовної академії і семінарії (журнал №164 від 23 грудня 2020 року) та підготоване до друку Видавничим відділом Української Православної Церкви.

lwh: 210x150x20 mm

Weight: 200 g

Обратите внимание:
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Оформление заказа
Ваш номер телефона:
Ваш e-mail
Payment method
Для расчета стоимости доставки в Ваш город
используйте калькулятор от Новой почты.
Made on
Tilda