Тріодь квітна

Тріодь квітна містить піснеспіви від Неділі Великодня до Неділі Всіх Святих, наступної неділі після П'ятидесятниці. Назва "Квітна Тріодь" походить від свята Входу Господнього в Єрусалим, або Неділі ваій ("Квітна Неділя"), оскільки в ранній богослужбовій традиції друга частина Тріоді починалася зі служби Лазаревої суботи, пов'язаної зі святом Входу Господнього в Єрусалим. На Русі таке діяння Тріоді зберігалося до середини XVII століття і було змінено в результаті реформи Патріарха Никона.

Це видання старанно виконано великим шрифтом, з використанням якісних матеріалів, розроблено святковий дизайн обкладинки.

У додатку видання вміщено додаткові розділи:
✅Послідування Малого освячення води в П'яток Світлої седмиці
✅Послідування віддання Великодня за Великоднім чином
✅Слово Огласительне українською та російською мовами

Мова Церковнословʼянська
Може правильно тріодь святкова ,а не квітна?
Роман , Доброго дня! Назва "Квітна Тріодь" походить від свята Входу Господнього в Єрусалим, або Неділі ваій ("Квітна Неділя"), оскільки в ранній богослужбовій традиції друга частина Тріоді починалася зі служби Лазаревої суботи, пов'язаної зі святом Входу Господнього в Єрусалим.
Все дуже класно! І чи можна запитання чи будуть в продажі великі сборник?