Церковний православний календар на 2022 рік (настільний)

Офіційний богослужбовий календар Української Православної Церкви (настільний) включає:
  • місяцеслов,
  • вказівки щоденних євангельських і апостольських читань,
  • деякі богослужбові вказівки,
  • перелік чудотворних ікон Божої Матері,
  • оновлену довідкова та контактна інформація про Українську Православну Церкву (синодальні відділи, дані про єпархії, кафедральні собори, монастирі, духовні навчальні заклади, церковні ЗМІ, фотографії єпископату Української Православної Церкви).

На сторінках календаря поданий перелік чоловічих і жіночих імен святих

Православної Церкви, а також вказані основні ювілейні дати церковних подій і свят, що відзначатимуться у 2020 році.

У виданні також представлений фотолітопис служіння Предстоятеля – Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України.

Офіційний церковний календар Української Православної Церкви регламентує випадки суміщення і перенесення церковних свят відповідно до рішення Календарної комісії УПЦ, затвердженої Предстоятелем.

Календарі Української Православної Церкви друкуються українською та російською мовами. До друку календарі підготовлено Синодальним Інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ та Календарною комісією УПЦ.

Обратите внимание: