Історія Православ’я в Україні в новітній час

UOC-history
150,00
грн.
Автор: Єпископ Віктор (Коцаба)

Пропонована до уваги читачів книга єпископа Баришівського Віктора, доцента Київської духовної академії, являє собою навчальний посібник, призначений для студентів духовної академії. Він містить у собі нарис історії Православ'я на території України, який охоплює період з кінця 1980-х до початку 2020-х років. Тут описуються події, пов'язані зі здобуттям Українською Православною Церквою незалежності та самостійності в управлінні, її становлення та розвиток у Українській державі після розпаду Радянського Союзу, її місіонерське, духовно-просвітницьке та соціальне служіння в сучасному світі.

Книга також буде корисною для широкого загалу читачів: викладачів церковно-історичних наук та всіх, хто цікавиться історією та сучасним станом Православної Церкви в Україні.

Видання підручника здійснено з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Посібник рекомендований до друку Вченою радою Київської духовної академії і семінарії (журнал №168 від 31 серпня 2021 року) та підготований до друку Видавничим відділом Української Православної Церкви.

Членами редакційної колегії книги стали: професор протоієрей Миколай Данилевич та доцент протоієрей Василій Яковчук.

lwh: 245x175x40 mm

Weight: 300 g

Обратите внимание:
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Оформление заказа
Ваш номер телефона:
Ваш e-mail
Payment method
Для расчета стоимости доставки в Ваш город
используйте калькулятор от Новой почты.
Made on
Tilda