Доставка компанією «Нова пошта» (коштом отримувача) за передоплатою або післяплата.

⚡️ Замовлення, оформлені Новою поштою у ПН-ПТ до 12:00, відправляємо в той же день.

Тріодь пісна у двох томах

Артикул: 882191525021

Тріодь пісна містить у собі молитовні піснеспіви на дні Великого посту з підготовчими седмицями до нього та Страсної седмиці, починаючи від Неділі про митаря і фарисея і до Великої суботи включно. Містить піснеспіви здебільшого авторів VIII та IX століть, серед яких: Андрій Критський, Косма Маюмський, Іоанн Дамаскін, імператор Лев Мудрий і Феофан Начертанний.

Видання виконано церковнословʼянською мовою, якісним друком на білому офсетному папері.

Перша частина охоплює собою період богослужінь Великого посту від Неділі митаря і фарисея до Лазаревої суботи. Друга частина містить служби від Лазаревої до Великої суботи.

Мова Церковнословʼянська