«Абетка духовна» — преподобний Паїсій Святогорець

135.00 грн
Готово до відправки!
«Абетка духовна» преподобного Паїсія Святогорця – це справжній духовний скарб, створений одним із найвидатніших і найшанованіших старців нового часу. Блаженної пам'яті схимонах Паїсій відомий своєю глибокою духовністю, щирістю та мудрістю, які він передає через свої настанови. Ця книга є незамінним джерелом духовного натхнення для кожного православного християнина.
Видання має розмір 170 х 125 х 25 мм, що робить його зручним для щоденного читання та використання. Книга налічує 480 сторінок, надрукованих на високоякісному офсетному папері, який забезпечує довговічність та комфорт під час читання. Твердий перепліт гарантує міцність та надійність видання, захищаючи його від пошкоджень.
Настанови преподобного Паїсія написані простою та образною мовою, іноді з гумором, але завжди пройняті справді святоотеческим духом. Вони містять найважливіші духовні істини, оскільки вчення святих отців старець Паїсій втілив у своєму власному житті у всій повноті. Ці настанови допоможуть кожному читачеві краще зрозуміти основи християнської віри, зміцнити свою духовність та знайти відповіді на життєво важливі питання.
«Абетка духовна» упакована в набори по 12 штук, що робить її зручною для розповсюдження серед парафіян, дарування або придбання для церковних бібліотек. Видання здійснене Почаївською Лаврою, що гарантує високу якість та автентичність духовного змісту.
Ця книга стане надійним провідником у вашому духовному житті, допомагаючи вам наблизитися до Бога, осягнути глибину православного вчення та знайти духовний мир і гармонію.
Мова  Російська
Кишеньковий  Ні