Відгуки про магазин

23 відгуки
Сортування:
Слава Богу!
Замовляли у вас книги, ще й подарунок отримали православний щоденник, дякуємо !!
Книги відповідають заявленому, швидкий збір і доставка .
Гарний друк, гарний папір, гарне наповнення.
Слава Богу за тружеників , що працюють на Ниві Господній.

Дякую , все швидко із заказом- оформлення, доставка. Книги такі як на картинках і розповідях. Все подобається.
Чудовий магазин!!!
Шукаю "Последование диаконского служения"

Велика щіра подяка за працю, завжди гарний вибі, завжди вчасна доставка, якість книжок чудова, замовляю не перший раз завжди задоволений. Дякую.
Навчальний посібник "Священное Писание Нового Завета. Четвероевангелие" (архимандрита Феофана) планується ще друкування на продаж?
Вячеслав Приходько, Доброго дня! Книга має незабаром зʼявитись знову у продажі. Наполегливо працюємо над цим💪
Ви знаєте, переглядаючи по інтернету різні сайти магазинів, мені попався цей сайт, і мені пощастило.Ціни найнижчі де можуть продавати літературу, дуже приємно вітаються по телефону чи по вайберу, телеграму, дуже гарно приймає дзвінки мужчина, спілкується ввічливо, це зараз рідкість і відразу коли я відправила замовлення реагують.Я тільки тут замовляю, і іншим людям раджу, ви не пригадаєте.Дякую, що є такий сайт. З повагою до Вас
Попова Наталія
м.кременчук
Замовила в суботу календарі на відділення Нової Пошти,відразу оплатила на сайті,сьогодні вже вівторок,відправки не було,телефон поза зоною.
Анна Бобровник, Вітаємо Вас зі святом, із днем святителя Миколая Чудотворця! Звертаємо Вашу увагу на розділ "Оплата і доставка" де зазначено, що у дні великих церковних свят у нас нема можливості здійснювати відправки. Також щодо цього тижні у розділі зазначено, що у звʼязку зі святами наступна відправка буде в середу 20 грудня. Дякуємо Вам за розуміння! Ваше замовлення вже зовсім скоро дістанеться Вас.
Щось не ясно з магазином!!! Тиждень назад замовили замовлення, не відповіді ні чого, гроші заплатили. Телефон постійно поза зоною, електронна пошта також не відповідає. Надіємся що книги надійдуть за вказаною адресою. Але мабуть останній раз тут замовляємо!
олександр, Доброго дня! Ми розібрались у Вашій ситуації та зʼясували, що Ваше замовлення було оформлене у вихідний день — суботу. Одразу після вихідних замовлення було відправлене Укрпоштою. Можливо, через проблеми зі звʼязком до Вас не дійшло повідомлення про відправку з номером ТТН. Звертаємо Вашу увагу, що Укрпошта доставляє посилки дещо повільніше ніж Нова пошта. Також повідомляємо, що номер, вказаний на сайті, був поза зоною через акерську атаку на оператора Київстар.

Приносимо Вам вибачення та сподіваємось, що цей негативний досвід не вплине на подальшу нашу співпрацю♥️
Доброго дня! Дякую за швидке надсилання замовлених мною богослужбових книг та підручників. Якісний друк. Рекомендую!
Рекомендую!
Швидка доставка, якісне обслуговування!
Молодці:)
Галина,
пІдтримую
Добрий день! Періодично замовляю книги та інші товари в цьому магазині. Якість на висоті, відправка завжди оперативно. Рекомендую!
Доброго дня, шукаю книгу архімандрита Дамаскіна (Лебедя). 2020 р.в. Священное Писание Ветхого завета. Законоположительние книги.
Дейна Богдан Володимирович , примірники книги про яку Ви запитуєте закінчились.
Чи календар надруковано за новим стилем?
Книги качественные. Спасибо за Ваш труд! В частности очень понравился Апостол кожзам. Хотелось бы чтобы у Вас вышло и Евангелие богослужебное такого формата
МОЖЛИВО ,ЩО ВИЙДЕ У ВАС НАСТУПНІ КНИГИ ПЕРЕВИДАННЯ ІЗ СТАРИХ КНИХ ( ВИДАННЯМ ДО 1916 РОКУ) БЕЗ ПЕРЕКЛАДУ, З ЗБЕРЕЖЕННЯМ СТАРОГО СТИЛЮ МОВИ ТОГО ЧАСУ (!!!) , ТАКІ КНИГИ :

1) УСІ ТВОРІННЯ ІСАКА СІРІНА ТА ЕФРЕМА СІРІНА.

2) УСІ ТВОРІННЯ ІВАНА ДАМАСКІНА.

3) УСІ ТВОРІННЯ ПЕТРА ДАМАСКІНА У ТОМУ ЧИСЛІ ПРАВИЛА СВ. ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ.

4) УСІ Творіння Святого Валентина Нового Богослова.
5) УСІ ТВОРІННЯ НІЛА СОРСЬКОГО.

6) УСІ ТВОРІННЯ Свт. ФЕОЛІПТА ФІЛАДЕЛЬФИЙСЬКОГО .
7) УСІ ТВОРІННЯ СВТ. СимеонА СолунсЬкОГО.

8) УСІ ТВОРІННЯ НІЛА СІНАЙСЬКОГО.

9) УСІ ТВОРІННЯ ПРЕПОДОБНОГО ФЕДОРА СТУДИТА.

10) ДОБРОТОЛЮБІЕ В ПЕРЕКЛАДІ НА СТАРОСЛОВ"ЯНСЬКУ МОВУ ПАІСІЯ ВЕЛИЧКОВСЬКОГО ТА ВСІ ТВОРІННЯ ТА ПЕРЕКЛАДИ ПАІСІЯ
ВЕЛИЧКОВСЬКОГО.

11) ТВОРІННЯ ПРЕПОДОБНОГО БЛАЖЕННОГО ІОАННА МОСХ ( ТІ ЩО ДІЙШЛИ ДО НАШОГО ЧАСУ ).

12) УСІ ТВОРІННЯ ВАСИЛІЯ ВЕЛИКОГО.
13) УСІ ТВОРІННЯ МАКСИМА СПОВІДНИКА ( 7-8 СТОЛІТТЯ) ( ТІ ЩО ДІЙШЛИ ДО НАШОГО ЧАСУ ).

14) ТВОРІННЯ АФАНАСІЯ ВЕЛИКОГО ( ТІ ЩО ДІЙШЛИ ДО НАШОГО ЧАСУ ).

15) ТВОРІННЯ НИКОДИМА СВЯТОГОРЦЯ , А ТАКОЖ І В ТОМУ ЧИСЛІ ТАКА КНИГА. ПИДАЛІОН: ПРАВИЛА ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ. ТА ПРО ІСУСОВУ
МОЛИТВУ ( ТВОРІННЯ ЦЬОГО СВ. ОТЦЯ ).

16) ПАТЕРИК СВ. ЗЕМЛІ ( ЕРУСАЛИМ І Т.Д. І Т.П ).

17) ПАТЕРИК СВ. ЗЕМЛІ АФОН ( ВКЛЮЧНО З НОВОПРОСЛАВЛЕНИМИ СВЯТИМИ ).

18) ЗАПОВІД СВ. ПРЕПОД. ФЕОДОСІЯ ПЕЧЕРСЬКОГО ( МОЖНА ЯК НА КАРТОНЦІ ВІДАНІ МОЛИТВИ ДЛЯ БОГОСЛУЖІНЬ ).

19) ТВОРІННЯ ГРИГОРІЯ СИНАЇНА СТАРОСЛОВ"ЯНСЬКОЮ МОВОЮ ( ТІ ЩО ДІЙШЛИ ДО НАШОГО ЧАСУ ).

20) УСІ ТВОРІННЯ МИКОЛАЯ СЕРБСЬКОГО.

21) УСІ ТВОРІННЯ ГРИГОРІЯ ПАЛАМИ ( ТІ ЩО ДІЙШЛИ ДО НАШОГО ЧАСУ ).

22) ТВОРІННЯ ІНШИХ СВ ОТЦІВ ЩО ДІЙШЛИ ДО НАШОГО ЧАСУ З ЗБЕРЕЖЕННЯМ СТАРОГО СТИЛЮ МОВИ ТОГО ЧАСУ.

З НАДІЄЮ ТА ПОВАГОЮ.

STYN, Вітаємо! Готові взятись при оплаті накладу щонайменше 1тис. примірників кожної позиції.

ПИТАННЯ:
МОЖЛИВО ЩО ВИЙДЕ У ВАШОМУ ВИДАВНИЦТВІ ТРЕБНИК СВТ. ПЕТРА МОГИЛИ КИЇВСЬКОГО ???
У СТАРИХ ВИДАННЯХ КИЕВО-ПЕЧЕРСЬКОЇ ЛАВРИ ПОЛІТУРКИ ДЛЯ БОГОСЛУЖБОВИХ КНИГ РОБИЛИСЯ ІЗ ФАНЕРИ.
ЯК НА ДАННОМУ ЕТАПІ, ТАКЕ МОЖЛИВО У ПОДАЛЬШОМУ ????

З ПОВАГОЮ ТА РОЗУМІННЯМ
STYN, вітаємо!

Палітурки з фанери можливі в сучасних умовах лише як індивідуальне замовлення у майстернях, які займаються палітурками. На типографіях сучасне обладнання працює лише з картоном.
Показати ще 3 відгуки