Четвероєвангеліє і Апостол — архієп. Аверкій (Таушев) | Українською

Артикул: 726882039802
Праці архієпископа Аверкія з Четвероєвангелія і Апостола донині залишаються одним з найпопулярніших посібників з Нового Завіту для студентів духовних навчальних закладів. Простота і ясність викладу, що поєднується із суворою церковністю підходу, опорою на всю повноту святоотцівських тлумачень і непоганим науковим рівнем, зробила ці підручники незамінними не тільки для учня, а й для кожного, хто прагне до кращого розуміння євангельського тексту.
Мова Українська
Дякую за книгу!
Дякую за книгу! Чудове видання рідною мовою буде помічником в духовному навчанні.
Гарний набір тексту і палітурка.
Спаси Господи 🙏🏻
Рекомендують на курсах для більшого розуміння Нового Завіту!