Карманный календарь 2025 «Покровский монастырь»

Готово до відправки!
Оптові ціни від 10 одиниць
Кишеньковий календар 2025 містить докладний місяцеслов із вказівками щодо богослужбових читань і трапез. Виготовлений у малому, зручному для повсякденного використання форматі.

Великою перевагою, яка виділяє цей календар з-поміж інших те, що всі сторінки прошиті ниткою, що дозволяє легко відкривати календар, книга не закривається сама по собі і це робить використання більш зручним.
Мова  Українська
Кишеньковий  Так