Ладан Афонський Нова Фіваїда 100 грам - Євлогія

Готово до відправки!

Високоякісний преміальний ладан, виготовлений на Святій Горі Афон. Коробка містить 100 грам ладану одного з багатьох доступних ароматів. Ви можете обрати свій улюблений аромат з широкого асортименту пропозицій.

Ладан - це ароматична смола, яка використовується у православному богослужінні для кадіння. Він символізує молитви, що піднімаються до небес, чистоту та освячення. Використання ладану під час богослужіння створює атмосферу святості та благоговіння, допомагаючи віруючим налаштуватися на молитву і духовне спілкування.

Ладан Афонський Нова Фіваїда пропонується у великій кількості різних ароматів, що дозволяє обрати найкращий запах для будь-якої потреби. Кожна коробка містить 100 грам ладану одного виду, що дає можливість випробувати всі переваги кожного окремого аромату.

Цей ладан є чудовим вибором як для використання в церкві, так і для особистих молитовних практик. Висока якість ладану та різноманітність ароматів роблять цей продукт ідеальним для створення духовної атмосфери.

Ладан Афонський Нова Фіваїда 100 грам в асортименті - це преміальний продукт, який привнесе до вашого дому чи храму атмосферу духовності та благодаті. Його висока якість та різноманітність ароматів не залишать байдужими жодного поціновувача православних традицій.

Кишеньковий  Ні
Довжина (см)  10.5