Молитвослов з акафістами, кишеньковий

Готово до відправки!

Це видання в першу чергу призначене для чернецтва, оскільки в ньому поміщені необхідні чинопослідування келейного правила: ранкові й вечірні молитви, правило до Причастя, мале повечірʼя з канонами, 3 полунощниці (повсякденна, суботня, недільна), псалтир, канон, часи та стихири Пасхи, акафісти та ін.

Молитвослов православний церковнослов’янською мовою. Книга виконана в обкладинці із кожзаму.

Серед особливістей цього видання є наступні:
► Подані на ряду тексти Канонів Пресвятій Трійці всіх 8 гласів, що читаються на Воскресній полунощниці
► Кожен вірш псалмів поданий з нового рядка для полегшення читання
вперше публікуєтсья перекладена Церковнослов’янською мовою молитва Оптинських старців
► В кінці книги подано літерне позначення цифр у церковнослов’янській мові, для тих, хто лише починає їх вивчати
► Зручний для читання шрифт
► Колір сторінок спеціально розроблений для зручного зорового сприйняття

Мова  Транслітерація ЦС
Кишеньковий  Так
Довжина (см)  11.2
Товщина (см)  2.2
Вага (кг)  0.400
Рік видання  2024
Кількість сторінок  800
У пачці (для опту)  12
Гарний презентабельний вигляд , хороша якість паперу , і об'ємний та корисний зміст.
Дуже хороший. Надрукуйте ще, будь ласка, повніше видання, канонник.
Плохо что нет четвертой молитвы ко Причастию, и не все седмичные каноны есть... Начало 18 кафизмы отклеивается... А в целом хорошо!)
Дуже якісний молитвослів в якому є ще і псалтир і акафісти! Щиро дякую!
Давно шукала молитвослов в якому є окремо Покаянний канон і Три канони разом. Невеликий зручний розмір, гарна бумага, дві закладинки. В Псалтирі кожний вірш починається з нової стрічки. Хотілось би щоб кожна кафісма починалась на новій сторінці. А взагалі видання чудове
Ще 1 коментар