«Невидима брань» — прп. Никодим Святогорець

Готово до відправки!
«Невидима брань» преподобного Никодима Святогорця – це цінний духовний посібник для кожного православного християнина. У цій книзі докладно розкриваються різноманітні бісівські підступи, їхні хитрощі та методи нападу на людську душу. Автор навчить вас розпізнавати ці підступи та визначати найефективніші способи протистояння їм.
Розмір видання становить 208 х 150 х 15 мм, що робить його зручним для щоденного читання та використання. Книга містить 216 сторінок, надрукованих на високоякісному офсетному папері, що забезпечує приємне читання та довговічність видання. Твердий перепліт надійно захищає книгу від пошкоджень, що гарантує її довготривале використання.
«Невидима брань» є універсальним посібником для духовного життя, незалежно від рівня вашого духовного досвіду. Вона стане незамінним помічником у боротьбі з духовними спокусами, допомагаючи укріпити вашу віру та наблизитися до Бога.
Ця книга упакована в набори по 20 штук, що робить її зручною для розповсюдження серед парафіян, дарування або придбання для церковних бібліотек.
Видана Почаївською Лаврою, «Невидима брань» преподобного Никодима Святогорця є справжнім духовним скарбом, що допоможе вам орієнтуватися у складному світі духовної боротьби, віднайти внутрішній мир та зміцнити свою віру.
Мова  Російська
Кишеньковий  Ні