Перекидний календар 2025 «Блаженніший Митрополит Онуфрій»

Готово до відправки!
Оптові ціни від 10 одиниць

Перекидний календар 2025 року «Блаженніший Митрополит Онуфрій» – це не лише корисний інструмент для відстеження днів і свят, але й джерело духовного натхнення. Календар містить відомості про церковні свята, трапези та пам’ять святих, а також фотографії з архіпастирського служіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Кожен місяць оздоблений повчальними цитатами Митрополита Онуфрія, що додає календарю особливого духовного змісту. Значки трапез на кожен день допоможуть вірянам краще орієнтуватися у дотриманні постів і святкових днів.

Цей настінний перекидний календар, виданий українською мовою, має зручний формат на скобі. У розкладеному вигляді він має розмір А3, що робить його зручним для використання вдома чи в офісі. У складеному вигляді розміри календаря – 29,5 см x 21 см x 0,3 см – дозволяють легко зберігати його або пересилати.

Перекидний календар 2025 «Блаженніший Митрополит Онуфрій» – це ідеальний подарунок для близьких та знайомих, що не лише допоможе планувати щоденні справи, але й надихатиме на духовні роздуми та зростання протягом усього року.

Мова  Українська
Кишеньковий  Ні
Довжина (см)  29.5
Товщина (см)  0.3
Вага (кг)  0.140
Рік видання  2024
Кількість сторінок  16
У пачці (для опту)  50
Йсме Русины, дуже рекомендую календарь по Старому Стилю!
А яркий саме церковний календар в основі цього календаря? Коли Різдво у ньому?
Антон ЧЕРНЕТА , В основі традиційний церковний календар. До прикладу, Різдво позначене на 7 січня.