Перекидний календар 2025 «Ікони на кожен день»

Готово до відправки!
Оптові ціни від 10 одиниць

Перекидний календар 2025 року «Ікони на кожен день» – це не лише зручний засіб для планування, але й джерело духовного натхнення на кожен день. Календар містить інформацію про пам’ять святих, церковні свята та трапези на кожен день, а також особливі поминальні дні.

Унікальною особливістю цього календаря є те, що кожна картка дня містить зображення ікони. Це можуть бути ікони свят, святих дня або шановані ікони Божої Матері. Така презентація допомагає краще розуміти і вшановувати святині та святих протягом року.

Крім того, кожен місяць календаря оздоблений цитатами із Соборних послань святих апостолів, що додає йому духовного змісту і надає можливість щоденно роздумувати над священними текстами.

Календар у розкладеному вигляді має формат А3, що робить його зручним для настінного використання вдома чи в офісі. У складеному вигляді розміри календаря – 29,5 см x 21 см x 0,3 см – дозволяють легко зберігати його або пересилати.

Перекидний календар 2025 «Ікони на кожен день» – це ідеальний подарунок для близьких та знайомих, що не лише допоможе планувати щоденні справи, але й надихатиме на духовні роздуми та зростання протягом усього року.

Мова  Українська
Кишеньковий  Ні