Послідування Святих Таїнств Хрещення і Миропомазання | Українською

Артикул: 976201708258
200.00 грн
Готово до відправки!
Брошура «Послідування Святих Таїнств Хрещення і Миропомазання» – це спеціалізоване видання, створене для використання під час проведення Святих Таїнств. Це видання забезпечує зручність і довговічність завдяки унікальній конструкції та високоякісним матеріалам.
Кожна сторінка брошури заламінована, що забезпечує захист від потрапляння води і збільшує термін її служби. Це особливо важливо під час звершення Хрещення, коли існує ризик потрапляння води на текст. Щільний папір гарантує стійкість до зношування, роблячи цю брошуру надійним помічником у церковних службах.
Переклад тексту Таїнств Хрещення і Миропомазання здійснено з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.
Формат А5 робить брошуру компактною та зручною для використання. Розробка макету здійснена "Титло – церковна книга", що гарантує високу якість дизайну та зручність для читання.
Ця брошура стане незамінним помічником для священнослужителів та всіх, хто бере участь у проведенні Святих Таїнств, забезпечуючи точність і зручність під час обрядів.
Мова  Українська
Кишеньковий  Ні
Довжина (см)  21.0
Товщина (см)  0.8
Вага (кг)  0.244
Рік видання  2024
Кількість сторінок  62
У пачці (для опту)  20
Уявляю як священник звершить хрещення десть в Черкасській епархії на укр.мові…а потім його заборонить Феодосій в служінні..бо українська то "безблагодатна" мова..
Максим, нам невідомо про такі випадки, дякуємо за Ваш відгук.
Боже благословення хай буде з усіма, хто працював над цим виданням!Прекрасно!
Треба більше і більше богослужбової літератури українською мовою: требник, служебник, мінеї, октоїх, апостол і решту літератури!
Подскажите на церковно-славянском выйдет ?