Псалтир Божій Матері

«Псалтир Божої Матері» – це унікальна книга, створена видатним святителем Димитрієм Ростовським. Вона є особливим збірником християнських піснеспівів та славослів'їв, присвячених Пресвятій Богородиці. Псалми, що увійшли до цієї книги, звертають на нас милість Божої Матері, наповнюючи наші серця духовною радістю та миром.
Це видання відзначається високою якістю друку та переплетення, видане у священних стінах Почаївської Лаври. Розмір книги становить 170 х 110 х 22 мм, що робить її компактною та зручною для щоденного використання. Ви легко зможете брати цю книгу з собою в дорогу або використовувати її під час молитовних зібрань.
Книга містить 488 сторінок, надрукованих на високоякісному офсетному папері, що забезпечує довговічність та комфортне читання. Твердий перепліт гарантує міцність та надійність видання, захищаючи його від пошкоджень та забезпечуючи довготривале використання.
Цей Псалтир включає різноманітні молитви до Богоматері, складені за подобою псалмів Давида. Він стане незамінним помічником для кожного віруючого, допомагаючи глибше зрозуміти та відчути духовну сутність християнської віри.
Упакована книга в набори по 10 штук, що робить її зручною для розповсюдження серед парафіян, дарування або придбання для церковних бібліотек.
«Псалтир Божої Матері» – це більше, ніж просто книга. Це джерело духовного натхнення та підтримки, яке супроводжуватиме вас у повсякденному житті, наповнюючи його світлом та благодаттю.
Мова Транслітерація ЦС
Рік видання 2019