Псалтир навчальний церковно-слов'янською мовою з паралельним перекладом (П.Юнгерова)

195.00 грн
Готово до відправки!

«Псалтир навчальний церковно-слов'янською мовою з паралельним перекладом» (П. Юнгерова) – це цінне видання, яке поєднує в собі глибокі традиції церковнослов'янського тексту та зрозумілий сучасний переклад. Основою цього навчального Псалтиря є переклад, здійснений П. Юнгеровим на початку XX століття. Мета перекладу полягала у максимальному наближенні грецької Псалтирі до слов'янської традиції, забезпечуючи при цьому зрозумілість для читачів.

Це видання стане незамінним помічником для тих, хто прагне глибше зрозуміти духовну спадщину Псалтиря, вивчаючи його на церковнослов'янській мові з паралельним перекладом. Книга допомагає зберігати вірність оригінальному тексту, водночас роблячи його доступнішим для сучасного читача.

Розмір книги становить 170 х 130 х 35 мм, що робить її зручною для читання та використання. Вона містить 720 сторінок, надрукованих на високоякісному офсетному папері, який забезпечує довговічність і комфорт під час читання. Твердий перепліт надійно захищає книгу від пошкоджень, забезпечуючи її довготривале використання.

Упакована книга в набори по 8 штук, що робить її зручною для розповсюдження серед парафіян, дарування або придбання для церковних бібліотек. Видання здійснене Почаївською Лаврою, що гарантує високу якість друку та духовну цінність змісту.

«Псалтир навчальний церковно-слов'янською мовою з паралельним перекладом» (П. Юнгерова) стане надійним посібником для кожного, хто бажає поглибити свої знання про Псалтир і збагатити своє духовне життя через вивчення священного тексту в його традиційній та сучасній формах.

Мова  Церковнословʼянська
Кишеньковий  Ні