Псалтир святого Єфрема Сирина

Готово до відправки!
«Псалтир святого Єфрема Сирина» – це унікальне видання, що включає в себе вибрані молитви святого преподобного Єфрема Сирина, розташовані за порядком псалмів Давида. Під повною назвою «Псалтирь, или Богомысленные размышления, извлеченные из творений святого отца нашего Ефрема Сирианина и расположенные по порядку псалмов Давидовых», ця книга є скарбницею молитовних піднесень до Бога, сповнених благодаттю та духовною глибиною.
Святий Єфрем Сирин, натхнений Божою благодаттю, залишив нам свої сердечні молитви, які стали важливою частиною християнської спадщини. Ці молитовні роздуми не лише допомагають укріплювати дух благодаті у кожному християнині, але й слугують зразком, як виховувати в собі щиру молитву. Вони є прикладом духодвижимих молитов, що виходять з душ, палаючих благодаттю.
Видання має розмір 170 х 125 х 18 мм, що робить його компактним та зручним для особистого використання. Книга налічує 344 сторінки, надруковані на високоякісному офсетному папері, що забезпечує довговічність і зручність читання. Твердий перепліт гарантує надійність видання та захищає його від пошкоджень, забезпечуючи довготривале використання.
Упакована книга в набори по 16 штук, що робить її зручною для розповсюдження серед парафіян, дарування або придбання для церковних бібліотек.
Ця книга стане надійним супутником для кожного віруючого, допомагаючи глибше зрозуміти та відчути духовну сутність християнської віри через молитви святого Єфрема Сирина. «Псалтир святого Єфрема Сирина» є важливим додатком до молитовного життя, надаючи читачам можливість долучитися до духовної спадщини великого святого та збагачуючи їх духовне життя.
Мова  Транслітерація ЦС
Кишеньковий  Ні