Псалтир церковнословʼянською середнього формату

160.00 грн
Готово до відправки!
«Псалтир церковнослов’янською середнього формату» – це унікальне видання, яке поєднує в собі зручний розмір і високу якість друку. Ця книга стане чудовим доповненням до вашої духовної бібліотеки, допомагаючи вам у щоденних молитвах та богослужіннях.
Видання має розмір 170 х 110 х 22 мм, що робить його компактним і зручним для повсякденного використання. Воно легко поміститься у сумці або на полиці, не займаючи багато місця. Книга містить 502 сторінки, надрукованих на високоякісному офсетному папері, який забезпечує довговічність та комфорт під час читання.
Твердий перепліт забезпечує міцність та надійність книги, захищаючи її від пошкоджень і зношення. Це гарантує, що «Псалтир» залишиться в прекрасному стані навіть при частому використанні.
Це видання упаковане в набори по 10 штук, що робить його зручним для закупівлі парафіями, церковними громадами або для розповсюдження серед вірян. Книга видана Почаївською Лаврою, що підтверджує високу якість друку та автентичність церковного тексту.
«Псалтир церковнослов’янською середнього формату» – це ідеальний вибір для тих, хто цінує православні традиції та прагне до глибшого розуміння духовних текстів. Ця книга стане надійним супутником у вашому духовному житті, допомагаючи зміцнити віру та наблизитися до Бога через читання священних псалмів.
Мова  Церковнословʼянська
Кишеньковий  Ні
Довжина (см)  17.0
Товщина (см)  2.2
Вага (кг)  0.370
Рік видання  2019
Кількість сторінок  504
У пачці (для опту)  10
Було би добре у описі писати розмір шрифта. Тоді можна було б оцінити на скільки він тобі підходить, наприклад подивившись його на компютері. Багато для кого це важливо.
Тарас Небесный, розмір шрифту досить субʼєктивний параметр для кожної окремої гарнітури. Найкраще розмір шрифту дивитись на фото у порівнянні з іншими предметами. Наприклад на більшості фото книги зображені у руках.