Псалтир церковнословʼянською середнього формату

«Псалтир церковнослов’янською середнього формату» – це унікальне видання, яке поєднує в собі зручний розмір і високу якість друку. Ця книга стане чудовим доповненням до вашої духовної бібліотеки, допомагаючи вам у щоденних молитвах та богослужіннях.
Видання має розмір 170 х 110 х 22 мм, що робить його компактним і зручним для повсякденного використання. Воно легко поміститься у сумці або на полиці, не займаючи багато місця. Книга містить 502 сторінки, надрукованих на високоякісному офсетному папері, який забезпечує довговічність та комфорт під час читання.
Твердий перепліт забезпечує міцність та надійність книги, захищаючи її від пошкоджень і зношення. Це гарантує, що «Псалтир» залишиться в прекрасному стані навіть при частому використанні.
Це видання упаковане в набори по 10 штук, що робить його зручним для закупівлі парафіями, церковними громадами або для розповсюдження серед вірян. Книга видана Почаївською Лаврою, що підтверджує високу якість друку та автентичність церковного тексту.
«Псалтир церковнослов’янською середнього формату» – це ідеальний вибір для тих, хто цінує православні традиції та прагне до глибшого розуміння духовних текстів. Ця книга стане надійним супутником у вашому духовному житті, допомагаючи зміцнити віру та наблизитися до Бога через читання священних псалмів.
Мова Церковнословʼянська
Рік видання 2019