Апостол церковнословʼянською - Кожзам

Матеріал обкладинки
Апостол богослужбовий церковнослов'янською мовою - це вишукане видання, створене для тих, хто цінує якість і естетику. Книга вражає не лише своїм змістом, але й фізичним виглядом.

Кожна сторінка цього Апостола надрукована на преміальному теплому сорті паперу, що дарує комфорт і задоволення під час читання. Обкладинка прикрашена металевими кутками та прошита по периметру, що додає їй елегантності та міцності.

Одним з особливих додатків в цьому виданні є місяцеслов з прокімнами, впорядкований згідно богослужбового календаря Української Православної Церкви. Це дозволяє зручно орієнтуватися у святкових та церковних подіях протягом року.

Апостол богослужбовий церковнослов'янською мовою - це не просто книга, а справжній шедевр, який неодмінно стане цінним духовним скарбом для кожного, хто цікавиться релігійними традиціями та культурою Української Православної Церкви. Ця книга прикрасить богослужіння у кожному храмі.
Язык Церковнославянский
Карманный Нет
Длинна (см) 30.0
Толщина (см) 5.0
Вес (кг) 1.410
В пачке (для опта) 3
Все дуже добре. Дякую
Якість чудова.
Дуже гарне видання, швидке обслуговування, дуже вдячний.
Все дуже сподобалось
Новый отзыв или комментарий