Желания

4.6
26 отзывов
Сортировка:
Спаси Христос за книгу ! Благодарю за вкладку чисел , очень к стати !
Ответить
СЛАВА БОГУ! Велика подяка за вашу працю. Дуже швидка та якісна доставка. Миру та Божого благословення! Ще раз -дякую!
Ответить
Доброго дня. Дякую за такий чудовий сервіс і за приємності ,які Ви робите при замовленні. Вчора отримала книгу і в подарунок православний календар. Ще раз велика подяка за працю!
Слава Богу!
Замовляли у вас книги, ще й подарунок отримали православний щоденник, дякуємо !!
Ответить
Книги відповідають заявленому, швидкий збір і доставка .
Гарний друк, гарний папір, гарне наповнення.
Слава Богу за тружеників , що працюють на Ниві Господній.

Ответить
Дякую , все швидко із заказом- оформлення, доставка. Книги такі як на картинках і розповідях. Все подобається.
Чудовий магазин!!!
Шукаю "Последование диаконского служения"

Ответить
Велика щіра подяка за працю, завжди гарний вибі, завжди вчасна доставка, якість книжок чудова, замовляю не перший раз завжди задоволений. Дякую.
Ответить
Навчальний посібник "Священное Писание Нового Завета. Четвероевангелие" (архимандрита Феофана) планується ще друкування на продаж?
Ответить
Вячеслав Приходько, Доброго дня! Книга має незабаром зʼявитись знову у продажі. Наполегливо працюємо над цим💪
Ответить
Ви знаєте, переглядаючи по інтернету різні сайти магазинів, мені попався цей сайт, і мені пощастило.Ціни найнижчі де можуть продавати літературу, дуже приємно вітаються по телефону чи по вайберу, телеграму, дуже гарно приймає дзвінки мужчина, спілкується ввічливо, це зараз рідкість і відразу коли я відправила замовлення реагують.Я тільки тут замовляю, і іншим людям раджу, ви не пригадаєте.Дякую, що є такий сайт. З повагою до Вас
Попова Наталія
м.кременчук
Ответить
Замовила в суботу календарі на відділення Нової Пошти,відразу оплатила на сайті,сьогодні вже вівторок,відправки не було,телефон поза зоною.
Ответить
Анна Бобровник, Вітаємо Вас зі святом, із днем святителя Миколая Чудотворця! Звертаємо Вашу увагу на розділ "Оплата і доставка" де зазначено, що у дні великих церковних свят у нас нема можливості здійснювати відправки. Також щодо цього тижні у розділі зазначено, що у звʼязку зі святами наступна відправка буде в середу 20 грудня. Дякуємо Вам за розуміння! Ваше замовлення вже зовсім скоро дістанеться Вас.
Ответить
Щось не ясно з магазином!!! Тиждень назад замовили замовлення, не відповіді ні чого, гроші заплатили. Телефон постійно поза зоною, електронна пошта також не відповідає. Надіємся що книги надійдуть за вказаною адресою. Але мабуть останній раз тут замовляємо!
Ответить
олександр, Доброго дня! Ми розібрались у Вашій ситуації та зʼясували, що Ваше замовлення було оформлене у вихідний день — суботу. Одразу після вихідних замовлення було відправлене Укрпоштою. Можливо, через проблеми зі звʼязком до Вас не дійшло повідомлення про відправку з номером ТТН. Звертаємо Вашу увагу, що Укрпошта доставляє посилки дещо повільніше ніж Нова пошта. Також повідомляємо, що номер, вказаний на сайті, був поза зоною через акерську атаку на оператора Київстар.

Приносимо Вам вибачення та сподіваємось, що цей негативний досвід не вплине на подальшу нашу співпрацю♥️
Ответить
Доброго дня! Дякую за швидке надсилання замовлених мною богослужбових книг та підручників. Якісний друк. Рекомендую!
Рекомендую!
Швидка доставка, якісне обслуговування!
Молодці:)
Галина,
пІдтримую
Ответить
Добрий день! Періодично замовляю книги та інші товари в цьому магазині. Якість на висоті, відправка завжди оперативно. Рекомендую!
Ответить
Доброго дня, шукаю книгу архімандрита Дамаскіна (Лебедя). 2020 р.в. Священное Писание Ветхого завета. Законоположительние книги.
Ответить
Дейна Богдан Володимирович , примірники книги про яку Ви запитуєте закінчились.
Ответить
Чи календар надруковано за новим стилем?
Ответить
Книги качественные. Спасибо за Ваш труд! В частности очень понравился Апостол кожзам. Хотелось бы чтобы у Вас вышло и Евангелие богослужебное такого формата
Показать ещё 6 отзывов