Чин похорону на пружинці А6

Має зручний кишеньковий формат. Кожна сторінка заламінована, що робить видання дуже довговічним. Послідування відспівування містить найуживаніші елементи похорону. Приведено заспіви непорочних (17 не наводиться наряду). На каноні приведено ірмоси та заспіви (тропарі канону наряду не приводяться).

Заупокійна єктенія (сугуба і мала) з молитвою «Боже духов...» приводить один раз на останній сторінці книги. У всіх інших випадках приводяться перші слова та посилання на останню сторінку.

Теплий відтінок паперу робить читання комфортнішим для очей.

Формат 150х100 мм.
Язык Церковнославянский
Карманный Да
Длинна (см) 14.5
Толщина (см) 0.5
Вес (кг) 0.090
В пачке (для опта) 25
На жаль, чин поховання подано не повністю. Скорочений канон надруковано без тропарів. Розчарована, адже замовлені й отримані попередні книги були упорядковані якісно.
Ответить
Дем'янова Ксенія Михайлівна , Доброго дня! Нам прикро через Ваше розчарування, проте звертаємо Вашу увагу, що в описі до цього товару зазначено про відсутність тропарів канону наряду (наведено лише ірмоси).

Можливо для Вашої практики поховальних богослужінь більше підійде класичний Требник (його Ви також можете знайти на нашому сайті).

Бажаємо Вам гарного дня!
Ответить
Дуже зручно у використанні для хору.
Рекомендую канон добавити повністю😉.Бо так скоро скоротимо відспівування до заупокойної літії...
Ответить
Дмитро Андрієш, Дякуємо за Ваш відгук! У цьому виданні робився акцент на комапктності. Якщо необхідно звершити поховання за найповнішим чином - варто все ж таки скористатись повним Требником (його Ви також можете знайти на нашому сайті).

Бажаємо Вам гарного дня!
Новый отзыв или комментарий