Ладан Афонский Новая Фиваида 100 грамм - Камелия

230.00 грн

Ладан Афонський Нова Фіваїда - це високоякісний преміальний ладан, виготовлений на Святій Горі Афон. Коробка містить 100 грам ладану одного з багатьох доступних ароматів. Ви можете обрати свій улюблений аромат з широкого асортименту пропозицій.

Ладан - це ароматична смола, яка використовується у православному богослужінні для кадіння. Він символізує молитви, що піднімаються до небес, чистоту та освячення. Використання ладану під час богослужіння створює атмосферу святості та благоговіння, допомагаючи віруючим налаштуватися на молитву і духовне спілкування.

Ладан Афонський Нова Фіваїда пропонується у великій кількості різних ароматів, що дозволяє обрати найкращий запах для будь-якої потреби. Кожна коробка містить 100 грам ладану одного виду, що дає можливість випробувати всі переваги кожного окремого аромату.

Цей ладан є чудовим вибором як для використання в церкві, так і для особистих молитовних практик. Висока якість ладану та різноманітність ароматів роблять цей продукт ідеальним для створення духовної атмосфери.

Ладан Афонський Нова Фіваїда 100 грам в асортименті - це преміальний продукт, який привнесе до вашого дому чи храму атмосферу духовності та благодаті. Його висока якість та різноманітність ароматів не залишать байдужими жодного поціновувача православних традицій.