Октоих полный в двух томах (издание 2023 г.)

Артикул: 209187612742
1 075 грн
Раді представити вам нове видання повного Октоїха у двох томах 2023 року.
Окто́їх, Осмогла́сник ㅡ богослужбова книга Православної церкви, що містить у собі чинопослідування вечірні, повечір'я, утрені та літургії для шести буденних днів тижня, а для недільних днів, крім того, ─ малої вечірні та полуночниці. Усі ці піснеспіви за способом співу поділяються на вісім гласів (звідси назва книги), або наспівівів, з яких кожен вживається протягом однієї седмиці. Назва походить від однойменної візантійської ладової системи, відомої також як "осмогласіє".
Для зручності видання розділене на два томи. Перший том містить гласи 1-4, другий – 5-8.
Книги надруковано на якісному папері, для оформлення обкладинки використано якісні преміальні матеріали. Дизайнерське оформлення книг виконано на високому художньому рівні. Використання видання стане прикрасою богослужіння на парафіях Української Православної Церкви.
Використано крупний і розбірливий шрифт.
Язык  Церковнославянский
Что означает полный?Что в нем добавлено ???
Ответить
Юрий, Доброго дня! На відміну від Воскресного Октоїха – тут поміщено усі богослужіння всіх седмичних днів
Ответить
НАЙБЛИЖЧИЙ ЧАС БУДУТЬ НОВІ ВИДАННЯ ДАНОЇ КНИГИ ????
Ответить
STYN, Доброго дня! Впродовж кількох днів вирішаться логістичні питання і книга знову зʼявиться у продажу.
Дуже якісні спасибі!
Новый отзыв или комментарий