Малое и великое освящение воды

Послідування малого та великого освячення води. Видання виконане у вигляді брошури на пружині з двосторонньою ламінацією всіх сторінок для захисту від вологи.

Видання друге.

Запрошуємо вас в світ богослужбової традиції Української Православної Церкви за допомогою нашої брошури "Мале і велике освячення води". Це унікальне видання, що відображає багатогранність святкових урочистих служб та святкування Хрещення Господнього.

Основні особливості:

1. Якість та довговічність: Наша брошура на пружинці з щільними ламінованими сторінками забезпечує надійний захист від води, щоб ви могли насолоджуватися богослужбовими текстами навіть під час дощу.

2. Зручний формат: Розмір 21х15 см та виділений шрифт роблять брошуру ідеальним супутником для зручного використання під час участі в богослужбах чи вивчення священних текстів вдома.

3. Два освячення в одному: Розпочніть з Чину малого освячення води та переходьте до урочистостей великого освячення води на Богоявлення. Видання дозволяє вам глибше пізнати та відчути ці моменти богослужінь.
  4. Дизайн та ілюстрації: Брошура має привабливий дизайн та ілюстрації, які допоможуть вам відчути атмосферу богослужбових традицій та святкових урочистих служб.

Замовте "Мале і велике освячення води" прямо зараз та станьте частиною багатовікової богослужбової спадщини Української Православної Церкви.

Язык Церковнославянский
Карманный Нет
Длинна (см) 21.0
Толщина (см) 0.4
Вес (кг) 0.185
В пачке (для опта) 25
Чудова книга, хороший друк, не промокає, зручно для треби. Дуже швидка доставка. Ціна, на мою думку, трохи завищена.
Новый отзыв или комментарий