0
Желания
Добавьте товары в желания

Доставка через компанию "Новая почта" (за счет получателя) по предоплате или наложенный платеж.

Доставка через компанию "Укрпочта" (за счет получателя) по предоплате или наложенный платеж.

⚡️ Заказы, оформленныеНовой почтой в ПН-ПТ до 15:00, отправляем в тот же день.

Укрпочтой отправляем ПН, СР, ПТ.

⚠️Обратите внимание, что в большие церковные праздники отправки не осуществляются.

Подробнее о доставке

  • 💳 Оплата платежными картами Visa и MasterCard через платежную систему MonoPay (БЕЗ комиссии)
  • 💵 Наложенный платеж, при заказе на сумму от 200 грн.

Гарантия от производителя 12 месяцев

Комплект служебников карманных 105х75 мм

В наличии
Артикул: 929322477771
590 грн
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
%
Войти для отображения накопительной скидки
Описание

Видання комплекту кишенькових служебників у чотирьох частинах покликане стати в допомозі парафіяльним священникам під час звершення повсякденних богослужінь добового кола. Служебник видано церковнословʼянською мовою.

Набір складається із чотирьох частин:
► Всенічне бдіння
Ця частина складається із власне послідування вечірні та утрені, а також з деяких додатків. Крім відпустів та розділу з корисними залученнями з Тріоді, книга містить також прокімни утренні: недільні та загальні святим. Також у цьому розділі поміщені загальні величання святим. У розділі «Тріодь квітна» окремим пунктом у зміст винесені особливі прохання на мирній єктенії у вечірні в день свята Пʼятидесятниці.
► Літургія свт. Іоанна Златоуста
У цій частині надруковано послідування Проскомидії, Божественної літургії свт. Іоанна Златоустого, молитви після Святого причастя, а також деякі корисні додатки. Крім класичних для Служебника додатків з відпустами, літургійними залученнями із Тріоді та проханнями на різні потреби, додано розділ із заупокійними проханнями в особливі поминальні дні, як то, за жертв Голодоморів, за жертв Чорнобильської аварії тощо. У розділі «Тріодь квітна» поміщено Вхідні молитви на Святу Пасху.
► Літургія свт. Василія Великого
У цій частині надруковано послідування Проскомидії, Божественної літургії свт. Василія Великого, молитви після Святого причастя, а також деякі корисні додатки. Цей розділ має класичні для Служебника додатки з відпустами, літургійними залученнями із Тріоді та проханнями на різні потреби.
► Літургія Передосвячених Дарів
У цій частині надруковано Чин приготування Агнця, Вхідні молитви, власне Божественна літургія Передосвячених Дарів, молитви після Святого причастя та чин освячення колива. Слід звернути увагу, що послідування Літургії Передосвячених Дарів розписано повністю наряду, згідно із сучасною парафіяльною практикою звершення цієї служби в Українській Православній Церкві.

В кінці кожної книги надруковано зразок поміновіння ігумена/ігумені за богослужінням.

Форма поминання Предстоятеля стандартизована відповідно до сучасної практики Української Православної Церкви.

Цікавою та корисною особливістю служебників від «Титло – церковна книга» є застосування спеціальних позначень на полях, як то: «відкрити Царські врата», «кадіння», позначення просфор на Проскомидії тощо.

Попри кишеньковий формат, шрифт є досить крупним та читабельним. Для друку підібраний преміальний сорт паперу із теплим відтінком, на якому текст комфортно читається навіть за слабкого освітлення. Зовнішнє і внутрішнє оформлення служебника виконане на високому художньому рівні, тож це видання буде радувати священнослужителя під час богослужіння, а також прекрасно підійде на подарунок.

Мова Церковнославянский
Кишеньковий Да
Довжина (см) 10.5
Ширина (см) 7.5
Товщина (см) 6.0
Вага (кг) 0.400
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх