Желания
Добавьте товары в желания

Доставка компанією «Нова пошта» (коштом отримувача) за передоплатою або післяплата. Замовлення, оформлені Новою поштою у ПН-ПТ до 16:00, відправляємо наступного ранку.

Доставка через компанію «Укрпошта» (коштом отримувача) за передоплатою або післяплата. Укрпоштою відправляємо СР і ПТ.

🌿Зверніть увагу, що у великі церковні свята відправки не здійснюються.

Більше інформації про доставку

 

  • 💳 Оплата платежными картами Visa и MasterCard через платежную систему MonoPay (БЕЗ комиссии)
  • 💵 Наложенный платеж, при заказе на сумму от 200 грн.

Гарантия от производителя 12 месяцев

Церковный протокол и делопроизводство. Прот. Ярослав Шовкеник

В наличии
Артикул: 221728491034
330 грн
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
%
Войти для отображения накопительной скидки
Описание

Напередодні початку нового навчального року, 31 серпня 2023 року, вийшов з друку україномовний переклад підручника «Церковний протокол і діловодство», виданий з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Автором видання є викладач Київської духовної академії і семінарії, доцент протоієрей Ярослав Шовкеник.

Рецензентами видання виступили: Омельченко А. В., доктор юридичних наук, професор, завідуючий кафедрою цивільного та трудового права Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та протоієрей Ростислав Снігірьов, професор, доктор богослов’я.

Видання здійснено Видавничим відділом Української Православної Церкви.

Підручник структурно поділений на дванадцять тем, у яких послідовно розкрито основні положення церковного і світського протоколу, види і способи організації діловодства, правила складання деяких світських і церковних документів, а також характеристика правового статусу релігійних організацій. Крім того, вперше у церковних наукових виданнях у підручнику розміщений чинний Статут про управління Української Православної Церкви, ухвалений 27 травня 2022 року.

Підручник розрахований на студентів та викладачів духовних шкіл (семінарій, училищ, богословських курсів), а також на широкеоло читачів.

Язык Украинский
Карманный Нет
Длинна (см) 24.7
Ширина (см) 17.5
Толщина (см) 1.7
Вес (кг) 0.400
В пачке (для опта) 10
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх