Великий покаянний канон А6 гражданський шрифт

Мʼяка обкладинка, великий шрифт.

Великий канон — видатний літургійний твір зворушливого, покаянного характеру, що читається в Церкві за богослужінням у певні дні Великого посту. Основоположна роль у написанні тексту канону належить святому Андрію Критському. Текст канону міститься в Тріоді пісній, складається з 250 тропарів і вважається найдовшим каноном з тих, що існують.

Це видання виконано у зручному кишеньковому форматі розміром А6 (148х105 мм) щоб християни могли за допомогою книги слідкувати за ходом особливого великопосного богослужіння.

Книгу надруковано церковнословʼянською мовою, цивільними літерами.

Текст наведено для перший чотирьох днів Великого посту. Також окремим розділом винесено текст канону, що читається на Маріїному стоянні у четвер 5-ї седмиці Посту.

В кінці кишенькової книжечки поміщено житіє прп. Марії Єгипетської українською мовою.
Язык Транслитерация ЦС
Карманный Нет