Служба св. мученику Даниїлу Черкаському (Мліївському)

Артикул: 976201708578
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
додати товар до списку очікувань
Книга «Служба св. мученику Даниїлу Черкаському (Мліївському)» – це урочисте і високоякісне видання, призначене для використання під час церковних служб, присвячених пам'яті святого мученика Даниїла Кушнира. Видання випущено з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія з нагоди 30-річчя канонізації святого.
Книга виконана у форматі А4 з твердою обкладинкою, прикрашеною золотим тисненням, що додає їй урочистості та довговічності. Двокольоровий офсетний друк забезпечує високу якість тексту та зображень, роблячи книгу зручною для читання та використання під час богослужінь.
Текст служби був схвалений Синодальною Літургічною комісією УПЦ 27 лютого 2024 року і затверджений Священним Синодом УПЦ 10 квітня 2024 року, що підтверджує його відповідність канонічним вимогам та духовну значимість.
Коротка довідка про мученика Даниїла Черкаського (Мліївського):
Мученик Даниїл Кушнир жив у XVIII столітті і постраждав під час гонінь з боку уніатів. У 1776 році, коли віряни села Мліїв вирішили повернутися до Православ’я, Даниїл був звинувачений у святотатстві та арештований. Після кількох місяців ув'язнення, його піддали жорстоким тортурам, спаливши руки, а згодом обезголовили. Його чесна глава була похоронена у Вознесенському соборі Переяслава. У 1994 році Даниїла було причислено до лику місцевошанованих святих Черкаської єпархії.
Ця книга стане важливим доповненням до бібліотеки будь-якої православної церкви або домівки, допомагаючи вшанувати пам'ять св. мученика Даниїла Черкаського (Мліївського) через проведення богослужінь та особисті молитви.
Мова  Транслітерація ЦС
Кишеньковий  Ні