Служебник аналойний

Служебник — богослужбова книга, призначена для богослужіння священика і диякона.

Містить чинопослідування вечірні, утрені, Літургій Іоанна Златоуста, Василя Великого та Передосвячених Дарів із текстами так званих таємних ієрейських молитов, у т.ч. молитви євхаристійного канону.

У служебнику також наведені місяцеслов, вказівки до звершення Літургії, тексти прокімнів та алілуаріїв, деякі молитвослов'я з Пісної тріоді та Квітної тріоді, а також чин благословення колива та чин літії за спочилими.

Мова Церковнословʼянська
Рік видання 2022