Святе Євангеліє – паралельний переклад церковнословʼянська-українська

Унікальне видання, що об'єднує духовну глибину церковнословʼянського тексту та сучасне українське розуміння. Ця книга стане незамінним помічником для тих, хто прагне глибше осягнути Слово Боже, досліджуючи його в двох мовах одночасно.

Видана у священних стінах Почаївської лаври, книга відзначається високою якістю друку та оформлення. Видання має розмір 21.5 см в довжину, 17.0 см в ширину та 2.7 см в товщину, що робить її зручною для читання вдома чи в храмі. Завдяки своїм габаритам, Євангеліє легко поміститься у вашій бібліотеці, доповнюючи її духовною літературою.

Вага книги становить 0.670 кг, що забезпечує зручність у користуванні, дозволяючи без зайвих зусиль тримати її під час читання. Відсутність кишенькового формату компенсується повноцінним і зручним для читання розміром сторінок, які містять паралельний текст двома мовами.

Ця книга є безцінним надбанням для кожного вірянина, науковця або просто зацікавленого читача, який хоче зрозуміти глибину християнського вчення через порівняння церковнословʼянського оригіналу та українського перекладу. Вона сприяє не лише духовному збагаченню, але й розширенню мовного та культурного горизонту.

«Святе Євангеліє з паралельним перекладом церковнословʼянська-українська» – це більше ніж книга. Це міст між минулим та сьогоденням, що допоможе кожному читачеві відчути та зрозуміти Вічне Слово у всій його повноті та красі.

Мова Українська
Рік видання 2022
Кількість сторінок 432
А коли Євангеліє знову буде в наявності?
Відповісти
Скажіть, будь ласка, коли з'явиться в продажі Євангліє?
Відповісти
Коли з’явиться у наявності?
Відповісти
Уточніть, будь-ласка, хто автор українського перекладу
Новий відгук або коментар