Догматичне богослов'я: навчальний посібник для духовних семінарій

Пропонований до уваги читачів навчальний посібник з догматичного богословʼя для духовних семінарій є курсом лекцій кандидата богословʼя, професора Київської духовної академії архієпископа Сильвестра (Стойчева). Курс побудовано у вигляді декількох змістових блоків, центральним з яких є розділ «Православне вчення про Пресвяту Трійцю».

При написанні автором були використані святоотцівські твори, а також праці сучасних православних богословів. Для більш ефективного засвоення матеріалу в кінці кожного розділу подані питання для самоконтролю, список обовʼязкової і рекомендованої для подальшого вивчення літератури.

Посібник призначений для учнів духовних шкіл, він буде також корисний усім, хто цікавиться віровченням Православної Церкви і догматичною наукою.

Мова Українська