Доставка через компанію "Нова пошта" (коштом отримувача) за передоплатою або післяплата.

Доставка через компанію "Укрпошта" (коштом отримувача) за передоплатою або післяплата.

⚡️ Замовлення, оформлені Новою поштою у ПН-ПТ до 15:00, відправляємо в той же день.

Укрпоштою відправляємо ПН, СР, ПТ.

⚠️Зверніть увагу, що у великі церковні свята відправки не здійснюються.

"Бог призвав, і я пішов" Відповіді на запитання – Блаженніший Митрополит Онуфрій

Артикул: 347219771371

У даній книзі зібрані слова Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всіЄї україни, які стосуються різних аспектів духовного й громадського життя. Вони були розміщені у різних засобах масової інформації за останні десять років. Для більшої актуалізації відповіді Предстоятеля Української Православної Церкви на питання журналістів дані у зворотному хронологічному порядку. (Переклад Галини Шемчук)

Видавництво Чернівецько-Буковинської єпархії