Доставка через компанію "Нова пошта" (коштом отримувача) за передоплатою або післяплата.

Доставка через компанію "Укрпошта" (коштом отримувача) за передоплатою або післяплата.

⚡️ Замовлення, оформлені Новою поштою у ПН-ПТ до 15:00, відправляємо в той же день.

Укрпоштою відправляємо ПН, СР, ПТ.

⚠️Зверніть увагу, що у великі церковні свята відправки не здійснюються.

Псалтир кишеньковий - Баладек

Артикул: 768728195681

Кишеньковий Псалтир церковнословʼянською мовою – це книга, що у зручною маленькому форматі містить всі кафізми також молитви та деякі вказівки щодо читання Псалтирі по спочилих.

Серед особливістей цього видання є наступні:
► Попри кишеньковий формат, шрифт є досить крупним та читабельним
► Для друку підібраний преміальний сорт паперу із теплим відтінком, на якому текст комфортно читається навіть за слабкого освітлення
► Зовнішнє і внутрішнє оформлення виконане на високому художньому рівні, тож це видання буде радувати читача під час молитви, а також прекрасно підійде на подарунок

Мова Церковнословʼянська
Кишеньковий Так