Псалтир українською мовою

Дана книга продовжує видання Київською духовною академією перекладів Святого Письма українською мовою. В основі пропонованого до уваги читачів перекладу Псалтиря лежить робота Синодальної літургічно-богослужбової комісії Української Православної Церкви. Спираючись на дані сучасної біблеїстики та наріжні засади наукового перекладу біблійних текстів, цей переклад був рецензований Київською духовною академією, відредагований і адаптований згідно з богослужбовою традицією Української Православної Церкви.

Рекомендовано всім, хто цікавиться сучасними перекладами Святого Письма.

Видання здійснено з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та за сприяння Керуючого справами Української Православної Церкви заслуженого професора митрополита Бориспільського і Броварського Антонія.

Видання підготовано до друку Видавничим відділом Української Православної Церкви.

Науковим редактором став викладач Київської духовної академії, кандидат богослов’я Сергій Васильович Ковач.

Видання є перекладом Святого Письма, а не богослужбовою книгою, тож молитви до і після кафізм у ній відсутні.

Мова Українська
Чудова книга. Дякую. Хотілося б ще з молитвами по кафізмам.
Відповісти
Чудове, якісне видання Псалтир українською. Великий шрифт, зручно читати, дуже допомагають коментарі для розуміння тексту.
Відповісти
Дякую за це чудове видання! Дякую за можливість читати Псалтир українською! Коментарі дуже допомагають краще розуміти Псалтир. Дякую за Вашу працю. Слава Богу!
Відповісти
Нещодавно отримав замовлення, і одразу припав до Псалтиря: читав з насолодою. Редакційна колегія досить вправно попрацювала над якісним перекладом, не поскупилася на коментарі до окремих віршів, за що особлива подяка. Попри те, що церковнослов'янською читаю віддавна, все ж мушу віддати належне перекладу рідною мовою, чимало місць змусили мене переосмислити зміст окремих віршів, а подекуди й окремих псалмів. Щиро дякую за корисний плід вашої праці!
Відповісти
Я читала Псилтир церковнословʼянською, російською. І тому, я переживала, що мені буде складно читати українською, бо буде порівняння. Але, знаєте, коли читаєш псалми рідною мовою, воно наче йде прямо в серце. Язик не напружується вимовляючи, воно якось виходить легко.
Чудовий переклад! Деякі псалми я краще зрозуміла українською, ніж іншими мовами. Також, дякую за коментарі до деяких рядків. І взагалі, дякую за пояснення.
Ще 3 коментаря
Новий відгук або коментар