Бажання
Додайте товари до списку бажань

Доставка компанією «Нова пошта» (коштом отримувача) за передоплатою або післяплата. Замовлення, оформлені Новою поштою у ПН-ПТ до 12:00, відправляємо того ж дня.

Доставка через компанію «Укрпошта» (коштом отримувача) за передоплатою або післяплата. Укрпоштою відправляємо СР і ПТ.

🌿Зверніть увагу, що у великі церковні свята відправки не здійснюються.

Більше інформації про доставку

  • 💳 Оплата платіжними картками Visa та MasterCard через платіжну систему MonoPay (БЕЗ комісії).
  • 💵 Післяплата, при замовленні на суму від 200 грн.

Гарантія від виробника 12 місяців.

Святе Письмо Нового Завіту. Четвероєвангеліє

В наявності
Артикул: 546979407461
350 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Опис

Архімандрит Феофан (Меджидов) - Священне писання Нового Завіту. Чотириєвангеліє - Від автора

Цей навчальний посібник призначений для вивчення Четвероєвангелія учнями духовних шкіл. Правильне розуміння тексту Святого Письма абсолютно неможливе поза святоотцівською традицією, тому екзегетичний пріоритет під час аналізу того чи іншого епізоду Священної історії було віддано святоотцівській думці. Водночас було враховано й досягнення сучасної біблеїстики. Важливість розумного використання актуальної інформації в царині вивчення Нового Заповіту зумовлена тим очевидним фактом, що між сучасною людиною і священним текстом Нового Заповіту пролягає часова, культурна, релігійна і мовна дистанція. Зважаючи на це, перед власне екзегетичним відділом вміщено ісагогічну частину, в якій подано загальні відомості про Святе Письмо, розглянуто коротку історію новозавітного канону, історію тексту новозавітних книжок, а також докладно висвітлено характер і особливості кожного Євангелія. В основному розділі навчального посібника детально аналізується кожна подія Священної євангельської історії. При цьому всі події вибудувано в хронологічному порядку за класичною схемою поділу: від одного Великодня громадського служіння Господа Ісуса Христа до іншого Великодня. Також для більш ясного і глибокого погляду на євангельські події (паралельно з великоднім принципом) у навчальному посібнику застосовано географічний принцип свт. Феофана Затворника. Він просто і доступно поділяє всю євангельську історію на три періоди: початковий - протікає переважно в Іудеї, середній - у Галілеї, кінцевий - в Іудеї.

Написання цього навчального посібника тривало чотири роки. Причому протягом усього цього часу текст посібника зазнавав суттєвих змін. Я висловлюю щиру подяку вихованцям Київської духовної семінарії за їхню активність на лекціях зі Святого Письма Нового Заповіту, що дала змогу виявити й витлумачити чимало важких місць Чотириєвангелія. Також дякую моїм рецензентам: доктору богослов'я, професору протоієрею Ростиславу Снігірєву і професору архімандриту Іоасафу ( Морза) за їхнє уважне прочитання поданого тексту і запропоновані ними зауваження та рекомендації. Користуючись нагодою, висловлюю подяку професору Івану Юрійовичу Михалку, чиї лекції з Четвероєвангелія в Київській духовній семінарії викликали в мені постійний інтерес до Святого Письма впродовж усього мого навчання. Я безмежно вдячний професору митрополиту Бориспільському і Броварському Антонію (Паканичу), за роки мудрого ректорства якого відбулося моє духовне та інтелектуальне становлення в Київських духовних школах і з благословення якого почалося написання цього посібника. Зрештою, особливо дякую ректору Київської духовної академії і семінарії професору єпископу Сильвестру (Стойчеву) за його постійну підтримку і за благословення цього навчального посібника до друку.

Архімандрит Феофан (Меджидов), кандидат богослов'я Перекладено за допомогою www.DeepL.com/Translator (безкоштовна версія)

 

Мова Російська
Кишеньковий Ні
Довжина (см) 25.0
Ширина (см) 18.0
Товщина (см) 3.5
Вага (кг) 0.800
У пачці (для опту) 4
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору