Молитва про мир в Україні А4

З одної сторони ламінованого листа розміщені особливі прохання на сугубій єктенії, а з іншої сама молитва, яка була затверджена для читання за кожним богослужінням в усіх храмах Української Православної Церкви

Мова Церковнословʼянська
Спаси Господи, за вашу работу! Очень помогают ваши ламинации. Прошу вас если возможно недавно утвержденно Священным Синодом УПЦ прошение о пленных и пропавших без вести если бы их сделать также.
Тексты молитв находятся на сайте Синодальной литургической комиссии: https://www.lyturg.org/
Відповісти
Будет ли еще издеваться эта молитва (на церковнославянском)
Отримав
Дякую
Відповісти
Чи можна зараз замовити цю молитву?
Новий відгук або коментар