Українська Православна Церква: віхи історії

Книга являє собою короткий нарис історії Православної Церкви на території України. Вона охоплює події від початків християнства на Русі до сьогодення. Події церковної історії зображені на тлі суспільно-політичного та культурного життя як у середині країни, так і на міжнародній арені у відповідні епохи. Це дозволяє краще зрозуміти звивистий шлях, який пройшла Українська Православна Церква за свою більш ніж 1000-літню історію.
Книга оздоблена численними ілюстраціями. Спеціально для цього видання були підготовлені карти Київської митрополії в різні періоди її існування.
Книга розрахована на широке коло читачів.
Мова Українська
Швидка доставка ок