Богослужбовий великий збірник | Українська вимова

В книзі зібрані богослужбові тексти цілого річного, літургічного

циклу, зокрема стихіри, тропарі, канони, кондаки, антифони та інші тексти на всі Неділі Тріоді Постової і Цвітної, Неділі по Пʼятидесятниці, а також на великі двунадесяті свята. Збірник також включає піснеспіви із Часослова, Октоїха, Святкової та Загальної Мінеї.

Книга буде корисна священно- та церковнослужителям, читцям, півцедякам, монашествуючим, богословам, студентам духовних шкіл, віруючим людям і всім, хто цікавиться послідовністю перебігу Вечірні, Утрені, Часів та Божественної Літургії, а також богослужбовим статутом Православної Церкви.

Мова Транслітерація ЦС
Хороша книга
Дякую за видання!
Проте відсутність наголосів над кожним словом робить ведмежу послугу цьому накладу. Також спірна транслітерація в спонукальній формі дієслів. "Хвалите Єго..." чи все ж "хваліте Єго..."?
Втім щира вдячність за спробу та старання.
Тепер залишається молитися та надіятися на подібний збірник українською.
Відповісти
Величезна знахідка ця книга. Щиро прошу вибачення, трохи додам ложечку дьогтю в бочку меду, трохи незручно без наголосів читати людям, які тільки вчаться на кліросі. Мені вже за скільки років то ті наголоси вже і не треба позначати, бо завчені, а новим читцям і співцям складнувато. Роблять наголоси не на ті склади, буває іноді щось кумедне виходить. Пробачте за критику. Спаси Господи. Нехай Господь допомагає у праці видавничій.
Відповісти
Якість і ціна задовільняє.

Новий відгук або коментар