Желания
Добавьте товары в желания

Доставка компанією «Нова пошта» (коштом отримувача) за передоплатою або післяплата. Замовлення, оформлені Новою поштою у ПН-ПТ до 16:00, відправляємо наступного ранку.

Доставка через компанію «Укрпошта» (коштом отримувача) за передоплатою або післяплата. Укрпоштою відправляємо СР і ПТ.

🌿Зверніть увагу, що у великі церковні свята відправки не здійснюються.

Більше інформації про доставку

 

  • 💳 Оплата платежными картами Visa и MasterCard через платежную систему MonoPay (БЕЗ комиссии)
  • 💵 Наложенный платеж, при заказе на сумму от 200 грн.

Гарантия от производителя 12 месяцев

Служебник карманный (бдение+Литургия) с месяцесловом,135х85мм

В наличии
Артикул: 765196176141
350 грн
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
%
Войти для отображения накопительной скидки

Видання кишенькового служебника з бдінням і Літургією святителя Іоанна Златоуста покликане стати в допомозі парафіяльним священникам під час звершення повсякденних богослужінь добового кола. Служебник видано церковнословʼянською мовою.

Переглянути ЗМІСТ на Google Drive.

Видання містить послідування вечірні та утрені, Проскомидії, Божественної літургії свт. Іоанна Златоустого, молитви після Святого причастя, а також багато корисних додатків. Крім відпустів та розділу з корисними залученнями з Тріоді, книга містить також прокімни утренні: недільні та загальні святим. Також у виданні поміщені загальні величання святим. Корисним розділом цієї книги є місяцеслов, впорядкований згідно з сучасним календарем Української Православної Церкви. Крім імен святих, у місяцеслові вміщені величання, утренні прокімни, заспіви на 9-й пісні, вхідні вірші та відпусти дванадесятих свят, а також величання та утренні прокімни великих свят і шанованих святих. У розділі «Тріодь квітна» окремим пунктом у зміст винесені особливі прохання на мирній єктенії у вечірні в день свята Пʼятидесятниці. Крім класичних для Служебника додатків, додано розділ із заупокійними проханнями в особливі поминальні дні, як то, за жертв Голодоморів, за жертв Чорнобильської аварії тощо.

В кінці книги надруковано зразок поминовіння ігумена/ігумені за богослужінням.

Форма поминання Предстоятеля стандартизована відповідно до сучасної практики Української Православної Церкви.

Цікавою та корисною особливістю служебників від «Титло – церковна книга» є застосування спеціальних позначень на полях, як то: «відкрити Царські врата», «кадіння», позначення просфор на Проскомидії тощо.

Попри кишеньковий формат, шрифт є досить крупним та читабельним. Для друку підібраний преміальний сорт паперу із теплим відтінком, на якому текст комфортно читається навіть за слабкого освітлення. Зовнішнє і внутрішнє оформлення служебника виконане на високому художньому рівні, тож це видання буде радувати священнослужителя під час богослужіння, а також прекрасно підійде на подарунок.

Язык Церковнославянский
Карманный Да
Длинна (см) 13.5
Ширина (см) 8.5
Толщина (см) 2.5
Вес (кг) 0.200
В пачке (для опта) 20
порадовали.)
Ответить
Усе сподобалось! Велика подяка!
Ответить
Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх