Мінея місячна у 21-му томі

18 500 грн

Нове, перероблене і доповнене видання Міней.

Видання складається з 21 тому й охоплює повне річне коло богослужінь. Мінея видана церковнослов'янською мовою. Під час виготовлення використано якісні матеріали та друк.

У нові Мінеї вміщено служби святим, які канонізовані для загальноцерковного вшанування Священним Синодом Української Православної Церкви, соборам місцевошанованих святих єпархій та ін.

Серед текстів богослужінь знаходяться служби й особливо шанованим святим, таким як свт. Луці Кримському, прп. Гавриїлу Ургебадзе, прп. Іову Угольському та прп. Олексію Карпаторуському, Іоні Одеському; соборам святих Київської Духовної Академії, соборам Київських, Одеських, Галицьких, Житомирських, Карпаторуських, Херсонських, Вінницьких, Полтавських, Старобільських та інших святих, служби святим Києво-Печерським та ін.

Загалом до нового видання додано понад 400 богослужбових текстів, з яких 242 повних служб святих.

Тим святим, яким служба не написана, розміщено тропарі та кондаки, затверджені Священним Синодом або Синодальною Літургійною комісією УПЦ.

Мова Церковнословʼянська