Требник кишеньковий - Баладек - Сліпе тиснення

Це нове видання пропонується до використання з метою полегшити пастирське служіння священиків при здійсненні треб поза храмом.

До нього включено чини, найбільш затребувані в парафіяльній практиці, і опустили чинопослідування, які відбуваються переважно в храмі.

Щоб не перевантажувати книгу додатковими чинами і зберегти при цьому можливість звершення молебнів, виходячи з потреб парафіян, у Требнику було викладено два типи молебнів. Перший - загальний, для молебного співу Спасителю, Богородиці та різним святим; другий - на всяку потребу. У кожному типі викладено незмінну структуру, до якої на додачу додаються змінювані піснеспіви: загальні святим або на різну потребу (тропар, прокимен, апостольське і євангельське зачала, вставні прохання, молитва).

Тексти найчастіше вживаних псалмів винесені в окремий додаток.

Для активного залучення ще мало воцерковлених парафіян до співучасті в молитві, в даному виданні на форзаці надруковано передпочаткові молитви, Символ віри та псалом 90-й у громадянській орфографії.

Сподіваємося, що це видання Требника допоможе парафіяльному духовенству в пастирських трудах на благо народу Божого.

Пропонується три варіанти обкладинки.

Зручний компактний розмір. Церковно-слов'янська мова. Формат 150х95х33 мм

Мова Церковнословʼянська
Кишеньковий Так
Супер