Військовий требник українською

Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
додати товар до списку очікувань

Українська Православна Церква завжди була, є і буде зі своїм народом. Тим більше, сьогодні під час війни Свята Церква, як любляча матір, дбає про своїх вірних чад.

Єдиний шлях до перемоги добра над злом – це об’єднання спільних зусиль Церкви та Держави у справі служіння добру і милосердю. Лише разом ми зможемо проявити жертовну християнську любов до ближніх та засвідчити свій справжній патріотизм до нашої Батьківщини України.

Мироподатель та Переможець смерті Господь наш Ісус Христос говорить: «Ніхто не має більшої любові, як хто душу свою поклав би за друзів своїх» (Ін.15,13).

Сьогодні багато вірних Одеської єпархії та парафіян Української Православної Церкви загалом являють таку любов. У лавах Збройних Сил та інших військових формуваннях України православні воїни боронять нашу державу, при цьому залишаючись християнами.

Віра надихає військовослужбовців на звершення подвигу захисту беззахисного цивільного населення. Наш Спаситель свідчить: «Все можливе віруючому» (Мк.9,23)

Видання Одеської єпархії УПЦ «Військовий требник» – це зібрання богослужбових послідувань, за якими духовенство може звершувати молитву за потребою вірних нашої Церкви у військовий час, а також за обставин, які спричинені лихоліттям війни та є її наслідками.

Книга призначена як для військових священиків, так і для широкого кола священнослужителів, які зустрічаються з викликами воєнного часу. До прикладу, молебень за воїнів, молитви за зниклих безвісті, молитви за полонених, молебень за тих, хто втратив житло або є переселенцем та інше.

Уповаю, що молитвами Цариці Небесної «Господь кріпость людям Своїм дасть, Господь благословить людей Своїх миром» (Пс.28, 11)

Нехай Божа милість і мир будуть з усіма нами!

Також доступний Требник ЦЕРКОВНОСЛОВʼЯНСЬКОЮ

Мова Українська
Так цей Требник є у продажу ?
Дякую за чудовий требник! Особлива подяка за те, що пишите "Ісус" з однією "і", так, як це і має бути в українській мові.
Щира подяка за це видання!!!
Якісний переклад. Усе, що необхідно в наявності.
Нарешті требник українською!
Шановні впорядники і видаці, зараз, як ніколи, гостро відчувається треба в якісних перекладах требників і служебників українською. Чимало парафій де існує кричуща необхідність в україномовних виданнях. ДУЖЕ ПОТРІБЕН ПОВНИЙ ТРЕБНИК.