Євангеліє богослужбове українською - Баладек

Матеріал обкладинки

Пропоноване видання Святого Євангелія українською мовою підготовлене для богослужбового викорис­тання. Воно містить необхідні розбивки на зачала річного літургічного кола, складені урив­ки для читання на Страсному тижні, а також окремі зачала на різні потреби. Особливістю видання є те, що у ньому розставлені наголоси відповідно до норм сучасної орфоепії.

Український текст, який ви тримаєте в руках, базується на перекладі Йосифа Оксіюка, зробленому у 1970-х рр. До 1000-ліття Хрещення Русі він був виданий у складі Нового Завіту в 1988 р. В 2000-х рр. текст Євангелія був переглянутий викладачами Волинської духов­ної семінарії з метою наближення до сучасної української мови. 2005 р. воно було надруковане з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Друк виконано на преміальному сорті паперу теплого відтінку. У оформленні внутрішньої частини книги та обкладинки використано витончені дизайнерські рішення.

Мова Українська
Відмінно!
все добре

Гарне оформлення та нормальний шрифт.
А чи буде таке старослов'янською мовою?!